Manager Vânzări la „Nova Imprim”

Tipografia Nova Imprim angajează Manager Vânzări.

Cerințe:

  • Vârsta mai mare de 25 de ani;
  • Studii relevante:
  • Cunoașterea limbii române şi ruse;
  • Abilități de comunicare cu clienţii;
  • Cunoaşterea operării calculatorului;
  • Experiența în domeniu constituie avantaj.

Responsabilități:

  • Plasarea comenzilor în producere,
  • Pregătirea ofertelor
  • Căutarea de noi clienţi;
  • Comunicarea cu clienţii.

Tipografia asigură:

  • Salariu (depinde de volumul de vânzări);
  • Salariu stabil, de la 5,000-10,000 lei;
  • Pachet social.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: [email protected], cu mențiunea în subiectul mesajului „Manager Vânzări // diez.md”, sau să apeleze numărul 022 31 11 92.

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Distribuie acest job
Tipografia Nova Imprim este o firmă editorial-poligrafică modernă, specializată în tipar offset și flexografic. Nova Imprim prestează un spectru larg de servicii poligrafice – atât pre-press, press, post-press, cât şi servicii de machetare și design.
Urmărește-ne pe
Mai multe joburi de la Nova Imprim

Dă-ne un LIKE

pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi

Oratorica.md