Manager în turism la „Fabrica Tur”

Dacă ești energic, harnic și tinzi spre autorealizare, vino la noi. Noi îți oferim posibilitatea de a-ți determina de sine stătător mărimea veniturilor tale.

Compania de turism solicită candidați la poziția de agent vânzări bilete de avion (Ticketing).

Responsabilități de bază:

  • Operarea sistemelor de rezervări;
  • Eliberarea biletelor și a altor documente necesare;
  • Gestionarea sistemului CRM, corectitudinea documentelor;
  • Recepționarea apelurilor de intrare și ieșire;
  • Capacitatea de a asculta cu precauție clientul și de a indentifica toate creințele;
  • Optimizarea și promovarea vânzărilor;
  • Dorința de autoperfecționare continuă în domeniul ticketingului.

Cerințe:

  • Experință de la 2 ani;
  • Cunoașterea destinațiilor și redicționarea clienților, după orar, prețuri;
  • Vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
  • Cunoașterea limbii engleze;
  • Operativitate și productivitate în muncă;
  • Abilitatea de a fi politicos, tolerant, sociabil;
  • Aspect îngrijit, riguros și simpatic.

Oferta companiei:

  • Salariu motivant și posibilitatea de creștere profesională;
  • Angajare în câmpul muncii conform Legislației în vigoare a Republicii Moldova;
  • Atmosferă caldă, colectiv tânăr și ambițios.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa [email protected], indicând în subiectul mesajului „Manager în turism // diez.md”.

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Distribuie acest job
„Fabrica Tur” este o agenție de turism.
Urmărește-ne pe

Dă-ne un LIKE

pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi

Oratorica.md