Brand Manager pentru „HR-Consulting”

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de: Brand Manager

Compania: companie internațională, leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova

Responsabilităţi:

  • Urmărirea, analiza şi raportarea execuţiei brăndurilor şi a rezultatelor la nivel naţional;
  • Cercetarea şi scanarea pieţei pe categorii de produse;
  • Coordonarea cu producatorul / proprietarul brandurilor cu privire la iniţiativele viitoare, asortiment şi buget;
  • Planificarea vânzărilor, activităţilor promoţionale şi de marketing;
  • Pregătirea materialelor promoţionale şi de marketing prin cooperarea cu agenţiile de publicitate;
  • Pregătirea şi urmărirea executiei initiativelor pe branduri si analiza rezultatelor.

Cerinţe:

  • Experienţa în domeniul beauty constituie un avantaj;
  • Studii superioare;
  • Excelente abilităţi de comunicare, limbaj prfesional;
  • Permis de conducere, cat. B;
  • Utilizator PC, nivel avansat;
  • Cunoaşterea limbilor română, engleză, rusă;

Se oferă:

  • Salariu competitiv plus bonus de performanţă;
  • Pachet social întreg;
  • Automobil şi telefon de serviciu;
  • Lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră.

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoarea adresă de e-mail: [email protected], cu mențiunea în subiectul mesajului „WLP // diez.md”.

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Telefon: 062101290

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Distribuie acest job
HR-Consulting (search4staff.com) este o agenție de recrutare în Moldova, care activează din anul 1995. În prezent, compania HR-Consulting prestează următoarele servicii specializate în domeniul Resurselor Umane:
  • Selecţia şi recrutarea de personal calificat şi căutarea directă a top managerilor;
  • Leasing de personal;
  • Administrarea şi evidenţa dosarelor de personal;
  • Studii de salarizare şi a pachetelor de compensaţii.
65 % din clienții HR-Consulting sunt companii internaționale.
Urmărește-ne pe

Dă-ne un LIKE

pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi

Oratorica.md