Agent Vânzări la „Vitalie Burlacu” 728 views

Responsabilități de bază:

  • Gestionarea și dezvoltarea portofoliului de clienți și atragerea clienților noi;
  • Crearea ofertelor și negocierea contractelor;
  • Determinarea cerințelor și necesităților clienților;
  • Monitorizarea plăților făcute de clienți;
  • Monitorizarea pieții locale și identificarea noilor oportunități de creștere a vânzărilor;
  • Raportarea activității conform normelor interne ale companiei.

Cerinţe:

  • Studii medii sau superioare finalizate;
  • Experiență în vânzări;
  • Abilități de prezentare și negociere;
  • Cunoaşterea perfectă a limbilor română și rusă;
  • Cunoașterea calculatorului (Microsoft Office);
  • Orientare către client şi rezultat.

Oferim:

  • Activitate într-o echipă tânără și dinamică;
  • Posibilități de creștere în carieră;
  • Salariu competitiv;
  • Pachet social complet.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail [email protected], cu mențiunea în subiectul mesajului „Agent Vânzări // diez.md”.

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Distribuie acest job
„Vitalie Burlacu” este un brand născut în Moldova, care oferă cele mai stilate şi veritabile accesorii din piele naturală.
Urmărește-ne pe
Mai multe joburi de la Vitalie Burlacu

Dă-ne un LIKE

pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi

Oratorica.md