Administrator Hotel și Restaurant pentru „HR-Consulting” 254 views

HR Consulting (search4staff.com), agentie de recrutare în Moldova care activează din anul 1995, este în căutarea candidatului pentru poziția de Administrator Hotel și Restaurant pentru clientul său.

Profilul companiei:  Companie locală de producere

Responsabilitățile postului:

Coordonarea personalului: 20 de persoane în subordonare:

  • 4 bucătari,
  • 4 chelneri,
  • 3 cameriste,
  • 2 grădinari,
  • un furnizor,
  • 2 vânzători în magazin,
  • 2 asistenți,
  • 3 ghizi.

Cerințe:

  • studii superioare complete sau incomplete;
  • cunoaștere bună a limbilor română, rusă, engleză;
  • abilități de comunicare și relaționare;
  • punctualitate;
  • capacitate de autocontrol;
  • responsabilitate;
  • experiență în domeniu.

Oferim:

  • salariu 15 000 lei, plus bonus;
  • program de lucru full time;
  • pachet social;
  • oportunități de carieră.

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoarea adresă de e-mail: [email protected], cu mențiunea în subiectul mesajului „ADM // diez.md”.

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Telefon: 062101290

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Distribuie acest job
HR-Consulting (search4staff.com) este o agenție de recrutare în Moldova, care activează din anul 1995. În prezent, compania HR-Consulting prestează următoarele servicii specializate în domeniul Resurselor Umane:
  • Selecţia şi recrutarea de personal calificat şi căutarea directă a top managerilor;
  • Leasing de personal;
  • Administrarea şi evidenţa dosarelor de personal;
  • Studii de salarizare şi a pachetelor de compensaţii.
65 % din clienții HR-Consulting sunt companii internaționale.
Urmărește-ne pe

Dă-ne un LIKE

pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi

Oratorica.md