Operator Call Centru la „Smart.md”

Compania:
Smart.md
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
  • Ești extrovert, activ și vesel;
  • Ai atitudine pozitivă, chiar și în cele mai posomorâte zile;
  • Ești dispus să înveți și să te dezvolți profesional mult, chiar foarte mult;
  • Ești descurcăreț și vorbăret, ieși smart din orice situație;
  • Ai gramatică bună la limba rusă și română (atât în scris, cât și verbal).
Responsabilități:
  • Vei consulta clienții potențiali telefonic, pe chat, pe mail;
  • Vei face multe vânzări și vei avea grijă de clienți.
Ce oferim:
  • Salariu fix + Bonusuri de performanță, plătite la timp de fiecare dată;
  • Șef bun și înțelegător, colegi tineri și prietenoși, atmosferă propice pentru performanță;
  • Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid, dacă meriți.
Dacă simți că te potrivești cu poziția de mai sus, expediază CV-ul tău la adresa CV@Smart.md. Menționează în subiectul mesajului „Operator Call Centru // diez.md”. CV-ul va fi analizat și ai toate șansele. Contează mult atitudinea și dorința de a munci.  Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.
Trimite CV

Poziții vacante similare