Consultant Junior în Marketing la „Magenta Consulting”

Compania:
Magenta Consulting
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:
  • Asistarea Managerilor de proiect în desfășurarea cercetărilor și strategiilor de marketing;
  • Monitorizarea colectării datelor;
  • Procesarea și formatarea grafică a rezultatelor cercetării;
  • Analiza și interpretarea datelor.
Cerințe față de candidat:
  • Studii superioare în marketing, economie, sociologie sau științe ale comunicării (finalizate sau în cursul anului 3 licenţă);
  • Cunoştinţe MS Office;
  • Cunoașterea bazelor statisticii și a softului SPSS va prezenta un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română, engleză și/ sau rusă.
Beneficii:
  • Autodezvoltare și creștere profesională;
  • Echipă tânără de profesioniști;
  • Mediu activ şi dinamic (cafea, bean bags, selfie-uri și teambuildinguri peste hotare din partea companiei);
  • Salariul atractiv.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail cariera@consulting.md, cu mențiunea în subiectul mesajului „Consultant Junior în Marketing // diez.md”, sau la adresa: str. Columna 86, et.3, or. Chişinău. Vor fi contactate doar persoanele selectate. Informaţii suplimentare la tel: (+373-69) 33 96 26 Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.
Trimite CV

Poziții vacante similare