„Studio Moderna” recrutează Social Media Project Manager

Compania:
Studio Moderna  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal:

•  Spirit dinamic cu atitudine pozitiva
•  Bun cunoscator de limba romana
•  Cunoasterea medie a programei Photoshop
•  Comunicativ si increzator in sine,
•  Capacitatea de a lucra independent,
•  Studii superioare (un avantaj ar fi studii filologice)
•  Experienta in domeniu (ar fi un avantaj)

Responsabilitati:

•  Promovarea brandurilor prin intermediul retelelor de socializare (ex: Facebook, OK.ru, Instagram, bloguri, site-uri si microsite-uri.)
•  Desfasoara campanii promotionale in retelele de socializare
•  Stabileste obiective si se asigura ca se vor indeplini.
•  Actualizarea zilnica a informatilor online (informatie interactiva, articole, produse…)
•  Crearea campaniilor de tip LG

Oferim:

•  Program de lucru 8 ore/zi;
•  Salariu fix + bonus, pachet social
•  Posibilitatea de a lucra intr-o copanie multinationala si integrare intr-o echipa tanara, profesionista si motivata
•  Mediu de lucru agreabil, conditii excelente.
•  Training specializat

Trimiteti CV-urile pe adresa electronica: [Trimite CV], unde sa indicati pozitia vacanta solicitata de dvs.

Trimite CV

Poziții vacante similare

x