„Studio Moderna” recrutează Internet Content Manager

Compania:
Studio Moderna  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal:

• Spirit dinamic cu atitudine pozitiva
• Bun cunoscator de limba romana, rusa
• Comunicativ si increzator in sine
• Cu capacitatea de a lucra independent
• Autodisciplinat
• Cu puternice abilitati de persuasiune

Responsabilitati:

• Actualizeaza zilnic a informatiile online despre noile produse/promotii
• Coordoneaza activitatile de vanzare si lucreaza impreuna cu alte departamente din companie
• Stabileste obiective si se asigura ca se vor indeplini
• Gestioneaza site-urile companiei pentru a se asigura ca eficienta vanzarilor- online este imbunatatita
• Desfasoara activitati promotionale si de vanzari ale companiei pe Internet

Oferim:

• Program de lucru 8 ore/zi
• Salariu fix + bonus, pachet social
• Posibilitatea de a lucra intr-o copanie multinationala si integrare intr-o echipa tanara, profesionista si motivata
• Mediu de lucru agreabil, conditii excelente
• Training specializat

Nu ezita sa ne expediezi CV-ul chiar acum la adresa [Trimite CV]     cu indicarea obligatorie a pozitiei la care pretinzi

[Trimite CV]

Trimite CV

Poziții vacante similare

x