Oferte de muncă fierbinți

„Studio Moderna” recrutează Specialist Serviciul Personal

Compania:
Studio Moderna  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerinte faţă de candidaţi:

  • Studii superioare economice;
  • Experienţă min. 2 ani;
  • Cunoasterea actelor normative și a legislației în domeniu;
  • Utilizator încrezut PC (1C, Microsoft Office, Internet);
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă, engleza va constitui un avantaj;
  • Persoană dinamică, energică, responsabilă;
  • Abilităţi înalte de analiză și sinteză;
  • Grad înalt de responsabilitate și confidenţialitate;
  • Abilităţi bune de comunicare;
  • Persoana onestă, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat.

Responsabilităţi:

  • Perfectarea documentaţiei necesare privind personalul companiei (angajare/transfer/eliberare);
  • Pregătirea şi prezentarea rapoartelor la CNAM/CNAS;
  • Completarea, înregistrarea și eliberarea carnetelor de muncă;
  • Întocmirea tabelelor de pontaj;
  • Evidența și înregistrarea angajaților în 1C;
  • Evidența registrelor curente;
  • Prezentarea rapoartelor solicitate.

Noi oferim:

  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-un mediu de profesioniști într-o companie internațională de succes;
  • Creştere profesională;
  • Lucru într-un mediu dinamic și motivant;
  • Pachet salarial atractiv și competitiv;
  • Pachet social deplin;
  • Program de lucru de luni până vineri de la 09:00 până la 18:00, cu pauză de masă de o oră.

Persoanele interesate, care corespund tuturor cerinţelor, trebuie să expedieze CV-ul pe adresa electronică natalia.rusu@studio-moderna.com cu specificarea obligatorie a postului pentru care aplică.

E-mail: [Trimite CV]

Trimite CV

Poziții vacante similare

x