Locuri de muncă part-time pentru mămici la „Studio Moderna”

Compania:
Studio Moderna  VIP
Persoană de contact:
Victoria Braniste
Număr de contact:
079809887
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Part-time
Studii:
medii

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Efectuarea apelurilor de ieșire către clienții noștri fideli;
  • Vânzarea produselor şi înregistrarea comenzilor;
  • Informații despre promoții;
  • Lucrul la calculator;

Cerinţe:

  • dicție clară, vorbire competentă, abilități de comunicare, o atitudine pozitivă la locul de muncă;
  • Bună cunoaştere a limbilor: româna si rusă (mediu);

Beneficii:

  • Program flexibil de 6 ore (9:00-15:30); te ajutăm să-ţi stabileşti programul de lucru şi în funcţie de nevoile tale;
  • Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală, impozite etc);
  • O atmosferă plăcută și confortabilă, personalul prietenos vă va asigura o bună dispoziție în fiecare zi!

Pentru a vă înregistra la un interviu, vă rugăm să trimiteți CV-ul la: [Trimite CV]   și indicați poziția dorită, sau telefonați la numărul de telefon: 079809177 /022 264134.

Trimite CV

Poziții vacante similare

x