Oferte de muncă fierbinți

Junior Trainer Vânzări la „Darwin”

Compania:
Darwin  VIP
Persoană de contact:
Număr de contact:
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal
Cerinţele postului:

  • Studii superioare în domeniul Psihologie / Comunicare / Tehnic / Telecomunicații;
  • Cursuri sau specializări reprezinta un avantaj;
  • Cel putin 1 an de experienta în activități de training și coaching de vînzări într-o organizațiereprezinta un avantaj, doar că nu este obligatoriu;
  • Experiența anterioară în vînzări retail, vînzări D2D reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințele de limbă romînă/rusă, avansat. Limba engleza reprezintă un avantaj;

Cunoştinţe, Aptitudini & Abilităţi:

  • Cunostințe de training (analiză, proiectare, dezvoltare, implementare și evaluare) și teorii de învățare pentru adulți, capacitatea de a le aplica cu succes;
  • Cunoștințe de operare PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint,), Outlook – nivel avansat;
  • Cunostințe ale procesului de vînzare;
  • Capaciatea de a planifica și organiza activitățile și de a stabili prioritățile;
  • Abilitatea de a evalua în mod eficient oferind feed back constructiv și abilitatea de a face coaching pentru dezvoltarea performanței;
  • Orientare catre rezultate și rezolvarea problemelor;
  • Inițiativă și capacitate de a dezvolta soluții;
  • Orientare către client;
  • Proactivitate și atitudine pozitivă;
  • Spirit de echipă;

Descrierea jobului:

SCOP: Organizarea și livrarea programelor de pregătire eficiente (pe teren, online sau în clasă) pentru vînzătorii -consultanți Darwin, cu scopul de a optimiza performanța și de a dezvolta competențele necesare pentru atingerea obiectivelelor calitative și cantitative stabilite;

Sustinerea desfașurarii optime a activitatilor de training pentru vînzătorii -consultanți Darwin, prin gestionarea completa a proceselor de învătare și participare la cursuri, precum și raportarea rezultatelor în urma prelucrării indicatorilor de învățare, cu scopul de a avea un impact pozitiv în activitatea departamentului.

Ce primești în schimb?

  • Salariu fix + Bonusuri – pe baza unor indicatori de performanță.
  • Lucrul într-o echipa tânăra și foarte dinamică.
  • Posibilitatea de a crește în funcție.
  • Libertate de afirmare și posibilitatea de dezvoltare personală.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul cu poză pe: [Trimite CV], indicând în subiect postul vacant.
De ce Darwin? Vezi aici: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

Trimite CV

Poziții vacante similare

x