„Andiva” recrutează Coordonator de Proiect

Compania:
Andiva  VIP
Persoană de contact:
Număr de contact:
Oraș:
Anenii Noi
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Andiva - compania specializată în recrutare și plasare a forței de muncă în străinătate este în căutarea unui Coordonator De Proiect, care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes.

Cerințe:

  • Abilități relevante de comunicare și relaționare interpersonală;
  • Orientare către rezultat;
  • Credibilitate, seriozitate, proactivitate, dinamism, autodeterminare și încredere în forțele proprii, precum și capacitatea de rezolvare promptă a problemelor și de prioritizare a obiectivelor-țintă, planificate;
  • Experiență în domeniul vânzărilor directe constituie un avantaj;
  • Experiență ca team lider constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbii ruse și române, scris și vorbit, engleză constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

  • Identificarea de noi parteneriate;
  • Negocierea locurilor de muncă sigure și legale cu partenerii de peste hotare;
  • Asigurarea posturilor de muncă din afară cu un număr necesar de candidați solicitat pentru pozițiile corespunzătoare într-un termen limită;
  • Colaborare prietenoasă cu recrutorii din cadrul companiei și colaborare rapidă cu aceștia;
  • Contactarea clienților direct sau prin e-mail și/sau telefon pentru a-i ține la curect cu starea dosarului său de plasare în câmpul muncii.
  • Salariul se va stabili în urma interviului.

Dacă te regăsești în această descriere, atunci trimite CV-ul tău cu poza la adresa de email: [Trimite CV]. Menționează în subiectul mesajului "Coordonator De Proiect // jobsdiez.md".

Trimite CV

Poziții vacante similare

x