Marketing Manager la „Andiva”

Compania:
Andiva  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Andiva - compania specializată în recrutare și plasare a forței de muncă în străinătate, una dintre cele mai de succes organizaţii de acest gen din ţară, este în căutarea unui Manager Marketing, care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes. Acceptăm la interviu persoane de orice vârstă și experiență, iar tinerii sunt încurajați să vină și ei la interviu. Ceea ce vei primi tu de la noi, îți va prinde bine pentru acumularea experienței profesionale.

Și anume:

- Salariu motivant;
- Sprijin și ajutor din partea echipei;
- Noi cunoștințe și posibile prietenii.

Responsabilități de bază:
- Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing;
- Planificarea promovării produselor;
- Elaborarea bugetelor de marketing pe produse;
- Cercetarea de marketing și elaborarea recomandărilor practice;
- Colaborarea nemijlocită cu agențiile de publicitate, mass-media, partenerii, clienții;
- Elaborarea materialelor publicitare (anunțuri, oferte, etc.);
- Setarea campaniilor marketing online;
- Elaborarea calculelor și studiilor de prognozare în domeniul vânzărilor.

Cerințe:
- Studii superioare;
- Abilități excelente de analiză;
- Persoană dinamică, energică, creativă, comunicabilă;
- Comunicare și scriere în limba română, rusă;
- Cunoștințe PC, Microsoft Office;
- Colaborare strânsă cu departamentul vânzări;
- Experiență în domeniu minim 2-3 ani;
- Orientare spre rezultat.

*Salariul se va stabili în urma interviului.

Dacă te regăsești în această descriere, atunci trimite CV-ul tău la adresa de email: hr@andivajobs.com. Menționează în subiectul mesajului "Manager // Marketing jobs.diez.md".

Trimite CV

Poziții vacante similare

x