Oferte de muncă fierbinți

Manager Vânzări la „Lorema Esthetic”

Compania:
Lorema Estetic  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități de bază:

  • Analizarea potențialilor clienți ;
  • Discuția zilnică clienții companiei  și cu potențialii clienți;
  • Vizite individuale cu clientii
  • Mentinerea si cresterea vinzarilor companiei (Targhet)
  • Dezvoltarea relațiilor cu clienții;
  • Mentinerea si dezvoltarea bazei de date existete
  • Semnarea contractelor;

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Experiența constituie un mare avantaj
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusa;
  • Cunoștințe de utilizare a PC (MS Office), avantaj cunoașterea 1C.
  • Abilități de comunicare.
  • Nivel sporit de organizare,punctualitate , profesionalism, rezistent la stres, capacitate de îndeplinire a sarcinilor conform termenilor;
  • Mașina persoanală constituie un avantaj.

Oferim:

  • Program de lucru- full time (9.00-18.00);
  • Birou confortabil;
  • Colectiv primitor;
  • Salariu motivant.
  • Pachet social.

 Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: [Trimite CV] sau să ne contactați la numarul de telefon 068396421.

Trimite CV

Poziții vacante similare

x